| a1473 a întrebat:

am intrebare pentru voi FUNDA! Cine stie niste coduri la counter strike 1.6. Si mai am o intrebare in mapele acelea cu zm_... acelea cu monstri sunt coduri ca am vazut ca unii au un fel de bazuka daca sunt mi-le dati si mie! FUNDA

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Lasa codurile. ca daca esti codar mai toata lumea o sa fuga de tine si nu o sa se mai joace cu tine.Asta-i stiLu meu de jocwinking sa dau numa Hed shot love strucklove strucklove struck