| boobytza a întrebat:

Am jucat mai mult timp metin lunaris si cateodata era inchis servarul si nu puteam intra pe cont... Acum am inceput sa joc iar si nu imi intra de 2 zile pe cont...ce sa fac? s-a inchis servarul sau e altceva? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Vlad327 a răspuns:

Da eroare? Daca da poate nu iti merge netul sau el nu merge temporar mai incearca 1-2 saptamanii daca nu merge inseamna ca s-a inchis dupa revii peste 2 luni si vezi daca merge daca nu merge s-a inchis sigur

1 răspuns:
| GrimReapper a răspuns:

Poate ti-au sters contul.Nu te-ai gandit la asta?