| bogdy2013 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru... peste cateva zile e ziua unei colege de clasa si nu stiu ce sa-i iau, voi ce sugerati? Implineste 12 ani!

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Un parfum, haine, pantofi, carti sau ce stii ca-si doreste.La multi ani colegei tale!

| AnaAmalia31 a răspuns:

Poi fiind colege de clasa, cred ca o cunosti destul de bine. I-ai ceva ce stii ca-i place sa afca in timpul liber, sau ceva legat de interesele pe care le are!winking
Bafta! happy

| axeldavid a răspuns:

Pai daca nu cunosc acea persoana nu iti pot sugera ce sa-i daruiesti.gandestete si tu la ce ii place sa faca in timpul liber si cumparai ceva legat de activitatile sale, daca nu fai eternul cadou unparfun o statueta ceva si o ciocolata sau o bratara.

| Pawesome a răspuns:

Cumpara-i un oracol jurnal, un parfum, o geanta, cercei, lantisoare, bratari.Depinde de personalitatea ei. Daca e mai sportiva poti sa ii iei o pereche de tenisi sau bascheti(daca ii sti marimea).De obicei baieti dau un parfum si o pereche de cercei+o ciocolata, poti face si tu la fel(nu-ti mai bati capul si nu exista sansa sa nu ii placa).

| Xtadelo a răspuns:

Un animalut. puppy dog eyes

| Puffulets a răspuns:

Un ceas, o bluza, o pereche de cercei, un parfum, o bratara de argint, o jucarie de plus, un glos de buze..Bafta!:*

| rob12 a răspuns:

Iai o carte are 12 ani trebuie sa isi dezvolte mintea funda?

| axuletee a răspuns:

Orienteazate pe ceva care sigur o va face fericita. Un parfum si o ciocolata cred ca ar fi potrivit.