| dididiana a întrebat:

am nevoie de un cont pe super secret club penguin sau la pixie hollow cu membership va rog ( mama nu vrea sa ma faca membership) va rog din tot sufletul meu! as face orice daca mi-lati da

2 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Nimeni nu iti va da,pentru ca tot persoana respectiva ar plati si daca nu, tu ai plati, deci...

| Clarabel45 a răspuns:

Fa-ti un prieten membership in joc si invata cum sa spargi parole sau bagati un program de spart parole la mine mergewinking!