| Sno0k a întrebat:

Am o intrebare despre VIVASMS.Mi-am facut cont, am primit e-mail si mesaj pe telefon ca s-ar fi activat contul.Dar au trecut aproape 24 de ore si nu am primit niciun SmS...De ce? Funda happy

2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Eu am cont pe 2 numere si nimic de mai bine de o luna de zilelaughing

| justyoung9 a răspuns:

Nici eu nu am primit nici un mesaj, I-am intrebat si mi-au zis ca deocamdata nu sunt foarte multe companii care doresc publicitate, dar, de indata ce vor aparea mai multe, vom primi si noi SMS-uri.Deja primesc cateva persoane...