| FrozEenSoul a întrebat:

Am o mare problema, mi-am facut un server de metin2 si am IP dinamic (serverul e facut cu hamachi).
Eu pot sa ma conectez dar prieteni mei nu sad, mi-au zis prietenii ca ar fi login bug... Cine ma ajuta sa rezolv problema are funda si GM/GA!

2 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Problema este de la ip.Iti trebuie ip static la orice sv nu conteaza ca e de metin sau de Counter Strike.Iti spun sigur ca asa am patit si eu cu un sv de cs.Trebuie doar sa suni la ei si sa ti-l schimbi. Funda?

| Smeck15 a răspuns:

Fa'ti ip'ul static! si ce cauta intrebarea asta la dragoste/sex?! waiting