| Pajurã a întrebat:

Am o problema cu tastatura sad : cand apas n imi apare n6, cand apas b imi apare b5, la? imi apare? _, etc. Ce pot sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| ღByByღ a răspuns:

Nu e nimic... faza e ca ai calculatorul pe limba romana la scris acolo in bara de jos e romana sau engleza dai engleza si gta s`a rezolvat asa am patit si euhappySucces:* Funda? te rog

3 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cred ca iti trebuie alta.

| MinHee a răspuns:

Ori te obisnuiesti ori te duci la parinti si te milogesti sa iti ia o tasatatura nouahappy

Răspuns utilizator avertizat