| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez pe yahoo messenger imi apare : your account has been locked. please click forgot password to start the unlocking process.
Am dat la forgot passoword si imi cere raspunsul la o intrebare pe care nu-l mai stiu.

Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Ai contul blochat pentru 12 ore si daca numai sti raspunsurile la intrebari singura solutie ar fi sa iti aduci aminte parola bafta

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Contul tau este blocat, iar daca nu stii raspunsurile la intrebari, e complicata treaba.Trebuie,practic,sa iti spargi propriul cont! Nu stiu cum, dar cauta si tu pe Google, poate gasesti!

| Aliii99 a răspuns:

Daca nu iti mai stii raspunsurile la intrebari, trebuie sa rezolvi chestia cu parola, ca fara acele raspunsuri nu iti poti schimba parola. happy