| Axwell_1889 a întrebat:

TPU. am o problema cu un Nokia N73, astazi mi s-a descarcat de tot bateria dar nu merge sa il pornesc din butonul "Power", stiti cumva ce are (de curand l-am resoftat).

4 răspunsuri:
| Burzea a răspuns:

Scoate-i cartela si lasa-l asa cateva minute, sterge cartela cu un servetel si apoi dai drumul. sper ca te am ajutat. daca da, funda?

| mortallx a răspuns:

Are defectul stricat, se rezolva cu ciocanul.

| eu1893 a răspuns:

Lasa-l asa in priza 1/2 ore happy poate va merge dupa aia. Bafta

| Axwell_1889 explică:

Rectific... in momentu de fata el e stins si nu merge sa il aprind din butonul "Power" deloc...