| sorinaviatoru a întrebat:

Salut TPU? Am si eu o intrebare la pariuri sportive daca bag un sistem si totusi nimeresc toate meciurile imi mai scade din profit?

5 răspunsuri:
| sorinaviatoru explică:

Si cat imi scade? Daca le nimeresc pe toate si cat scade daca nu nimeresc 1?

| catalyn96 a răspuns:

Poi da normal ca scade.

| tzzp a răspuns:

Iti scade din profit. cand bagi. cu sistem daca iti es toate iti da bani care sunt calculatid e ei. adica suma care scrie pe bilet. Daca te scoate un meci. se cacluleaza cotele alea lante cu cat ai pus. e simplu big grin

| Bica_Marian_1971 a răspuns:

Iti recoamand site-ul https://www.facebook.com/ponturisportivebybicardo pentru mai multe informatii despre pariuri.

| PonturiPariuriSportive a răspuns:

Da castigul scade. Mai multe detalii despre pariuri pe : ponturipariurisportive.ro