| Ranveerji a întrebat:

am si eu o intrebare. michael myers dinfilmele cu halloween exista si in realitate?

Răspuns Câştigător
| Draagos a răspuns:

rolling on the floor) Asta e ca aia cu Mos Craciun rolling on the floor
Nu e imaginar! rolling on the floor

3 răspunsuri:
| littleblackgirl a răspuns:

Actorul care a interpretat rolul exista in realitate, logic, si il cheama John Carpenter.
Daca te referi chiar la Michael Myers, nu, nu exista, este un personaj fictiv. Daca ar exista probabil ca ar fi fost multe crime, si cu siguranta am fi auzit de el la stiri. laughing

| DexterKill a răspuns:

Da ma, ieri l-am batut la C.S. si o zis ca imi taie boasele daca ma prinde in Mall

| Alezzz6544 a răspuns:

E luat dintr-o faptă reală