| Maria1300 a întrebat:

Am sters un videoclip de ceva timp(5 luni) si am incercat multe aplicatii de pe Magazin Play de recuperare, dar nu m-au ajutat...Fie nu gaseau nimic, fie gaseau cateva si apoi cereau root,etc... Daca va ajuta, telefonul meu e J5 2016. Aveti idee cum sa recuperez videoclipul? Multumeesc happy FUNDA!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca videoclipul a fost salvat pe card de memorie, atunci se poate incerca recuperarea pe un calculator, cu un cititor de card + program de recuperare (de exemplu "Recuva").
Daca ai mai inregistrat pe card si alte materiale ulterior stergerii, atunci sansele sa se poata recupera scad vertiginos, deoarece locul putea fi suprascris.

| Staif a răspuns:

In aceste 5 luni, probabil ai mai inregistrat pe telefon fotografii sau filme. Cel mai sigur, toate s-au rescris peste acel video. Asa ca, nu il mai poti recupera.