| Qwertyuop2389 a întrebat:

Am un elicopter kyanite rc heli si de curand nu ii se invart paletele de la baza, adica se invart doar cele doua de sus, cele de jos nu...Nu stiu acum daca e bateria descarcata dar probabil ca asta e... ca imi bipaie la led ul de power.Cine mi-ar putea spune ii dau funda.

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Spune, măi, şi tu, că e de jucărie, că mă pregăteam să-ţi dau numărul de telefon...

| Qwertyuop2389 explică:

Pai si ce a si putea face?

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Problema ta este că ți s-a ars un motoraș sau l-ai trântit și ti s-a desprins un fir, de accea nu se mai învârt palete de la baza, el pentru fixare set de pale are un motoras