| Ionutz_9547 a întrebat:

Am un emulator de pixel shader 3.0 de 32 biti si imi merge greu cand il bag la un joc.Am 1.5 gb ram.placa video ati redeon 9600 series de 256 mb.Cum fac sa scap de lag pentru emulatoru de pixel shader 3?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un emulator! Logic ca nu are cum sa mearga fluent un joc care necesita ceva peste capabilitatile fizice ale placii video! Cumpara-ti o placa video mai buna daca tot ai pretentii mai mari la jocuri sau nu stiu, cred ca ai un PC cam vechi acum, mai bine ia-ti altul nou si n-ai niciun stres. Bani, evident, nu-ti dau eu! rolling on the floor

| andr3y4ever a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me