| deian7 a întrebat:

Am un mountain-bike de vreo 3 ani marimea cadrului e de 26 si nu am suspensi deloc.Merita sa mai bag bani in ea cu alte piese si sa-mi schimb cadrul pe ea cu un cadru de MTB sau sa imi cumpar o alta bicicleta MTB sau BMX.Va rog sfaturi nu vreau idei prea scumpe ce ar iesi mai ieftin repet IEFTIN IEFTIN IEFTIN de aia am pus intrebarea sa aflu ce este mai IEFTIN.

1 răspuns:
| Afdsa a răspuns:

BMX părerea mea, e mult mai uşor decât un MTB ai un avantaj la trick-uri.Bineînţeles, dacă te ţii de el că BMX-u' costă, uite-te pe aici : http://bmxmagazin.ro/.
Baftă la dat!