| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi da-ti niste sugestii pentru nume de facebook.Numele meu real este Marius si as vrea ceva care sa se potriveasca cu numele meu.

Răspuns Câştigător
| Stefan_Andrei_1997 a răspuns:

Pune numele de familie sau lasa doar Marius... nu o sa fii mai special daca iti pui o porecla sau alte prosti big grin fii tu insuti

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HackerMarius

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chuck Norris

| AnimatedSignature a răspuns:

Pune-ți Marius și numele tău real, sau doar Marius.
Alte porcării gen Marius Si Atat, Marius Mtfk, sunt de cocalari.

| Exaizo a răspuns:

Marius de aur
Marius duh!
Hmmph Marius?
Hi im Marius
Cumarius
Marius Pirat Adevarat
Marius si-un topor

| Grimster a răspuns:

Ce poate sa se potriveasca mai bine cu numele tau decat numele tau si eventual o poza decenta cu tine (de preferat nu un selfie in baie cu sapca de rapper)?

| LorenaTo a răspuns:

Lasa-ti numele complet. Cei care isi pun porecle si alte texte sunt priviti drept nematurizati inca.

| ddddddd099 a răspuns:

Frate lasa-ti numele tau real daca nu vrei sa ajungi pe,, Cocalarime si pitiponceala'' laughing)))cel mai bine e sa iti pui numele tau si sa nu te complici cu lucruri de astea de copii miciwinking Asa am patit eu si a trebuit sa imi schimb contul sa imi pun numele meu real si am pierdut toti prietenii pe care ii aveam pe facebook :*

| David_Stefan_1999 a răspuns:

Iti recomand sa-ti pui si tu ori numele tau...ori ceva gen marius mtfk...