| BountyWG a întrebat:

As vrea sa imi pun alt nume pe facebook.Numele meu este Seby.Ce nume sa imi pun? FUNDA.P.S SCUZATI CATEGORIA DAR E CAUTATA

4 răspunsuri:
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Seby Jupanu`, Seby Barosanu`, Seby smecher de smecher mafiot, Seby o are mica, Seby de smecheru` de barosanu` de jupanu`! big grin

| Anonnnnimus a răspuns:

S3b! b0$sU Fundsa pls?

| CrysMax a răspuns:

Sall amice sincer sa fiu iti poti pune de exemplu un nume jmeker(Pheonix)
mai stilat($ebY)sau mai prietenos numele tau

| DaLfff a răspuns:

Sincer, pune numele tău adevărat, mi se pare o prostie chestia că dacă ai un nume mai cu $, y, sau daca esti mare "barosan" sau mai ştiu eu ce eşti mai şmecher. Numele tău adevărat e cel mai bine.