| imbauser a întrebat:

asi dori sa cumpar un paysefcard pentru lol si nu stiu de unde sa il cumpar. Sunt din TG Jiu se gasesc in parangu la cei cu cartele de reincarcare sau unde astept un raspuns?

1 răspuns:
| klausp33d a răspuns:

Poti baga in lol si cartele de 6$ dar daca cr paysefcard du-te la o banca din apropiere de ex BCR sau Banca Transilvania dar trebuie sa ai minim 14 ani daca nu roaga pe cineva care are.Sau poti cumpara direct din zona 9 mai de la magazinul paysefcard