| RazvanStefan a întrebat:

Cand aveam windows nu mai stiu de care ma jucam Wonderland onlineJapanse version si jocul era in japoneza si la acel windows imi dadea sa instleaz un program care sa traduca jocul. Va rog imi spuneti cum se numeste sau daca stiti vre unul la fel? MS:* Funda

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dar de ce nu il joci direct in engleza, de ce te mai complici cu traducerea etc? Bafta!
http://wl.igg.com/

| RazvanStefan explică:

Pai e mult mai bun cel japonex pentru ca este 3x EXP mereu si primesti 2 traing tickets(fiecare cate o oar) pe saptamna... e mult mai bun