| maruneakflorin a întrebat:

care imi poate zice niste jocuri faine jucate mai mult de romani ca m-am plictisit de Wolf Team dau funda.

Răspuns Câştigător
| Commandersmellofmoney a răspuns:

Ghost recon online, bf3, bf heroes, sniper elite v1, 7 days to die. Cu toate ca nu sunt foarte, foarte multi (cam intre 5 si 10 pe zi poti gasi)... asta din cauza ca in Romania inca se joaca fifa 07 co-op, cs source/1.6,minecraft, metin, wow, etc. Ai putea incerca si pe dota sau lol. Din cate stiu sunt multi dar eu nu joc findca nu imi plac moba-urile/rpg-urile