| LaurentiuDinamo a întrebat:

Ce nume sa imi pun la Facebook? M-am plictisit de cel pe care il am acum rolling on the floor,ce idei imi dati? Mentionez ca ma cheama Laurentiu, prietenii imi spun Laur! Nu vreau sa aud raspunsuri gen "Puneti numele tau"! FUNDA pentru cel mai tare nume!tongue

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Laurenergia femeilor!

| iCappy a răspuns:

Laurentiu Becalii
L@ur3ntzyu
Laur Becalii
Laur Sh Atat.

| cristina6666 a răspuns:

Laur Baa sau La Urentiu sau LaurentiuLaurica sau Laurr Mrr sau Laurr De La Mrr. sau nu stiu Laurentiu Laur sau Laur Ca Asa Vreau Eu sau. Laur si Atat sau LauRemi saaaau laughing Laurentiu Pana Aici sau Fara Nume sau Fara Laur sau Laur Shh vezi de aici

| DianaaMariia a răspuns:

Laur(EntzyU)? IDK laughing)

| Ludmi25 a răspuns:

Laur Balaur happy