| gedderth23 a întrebat:

ce pasari calatoare stiti?

Răspuns Câştigător
| Krosa a răspuns:

Ciocarlia, graurul, egrete, prepelita, mierla, privighetoarea, pelican, pupaza, turturica, cucul, barza, cucul, gaste salbatice, turturica, Ciocarlia, graurul, egrete, prepelita, mierla, privighetoarea, pelican, pupaza, turturica, cucul, barza, randunica, cocorii, Socoveata.
Cam atatea stiu.

8 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

1. TIGANII...rolling on the floor)))))))) de fapt ele sunt ciori calatoare!
(glm)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocarlia, graurul, egrete, prepelita, mierla, privighetoarea, pelican, pupaza, turturica, cucul, barza

| AleXzpm a răspuns:

Ciorile migreaza intre Franta si Romania cu 300 euro de la Nicolas Sarkozy

| mimi2000mimi a răspuns:

Barza, cocor, lebada, egreta, randunica, gasca salbatica, cormorani, etc... funda?

| 7Mary7 a răspuns:

Barza, randunica, cocorii.

| Crissssssss a răspuns:

Pai eu stiu:Ciocarlia, graurul, egrete, prepelita, mierla, privighetoarea, pelican, pupaza, turturica, cucul, barza, randunelele,

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Krosa a trisat! le-a spus de mai multe ori pe aceleasi!

| gdtgeege a răspuns:

Stiai ca s-a inventat google?