| Alfonso a întrebat:

Ce se mai aude de versiunea aceea in engleza a jocului Dragon Ball Online? A aparut sau nu? Daca da unde ma inregistrez si downloadez jocul? Eu am incervat sa ma inregistrez pe situl oficial in coreana dar cand trebui sa scriu numele parola astea nu merge! Mai apare sau nu versiunea aia internationala? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzusiatat a răspuns:

Pe google?

1 răspuns:
| Kanghu a răspuns:

O sa apara dar cel mai probabil prin Q4 2011 sau Q1 2012. cam asa.

P. S - Ca sa iti faci cont pe vers. coreana iti trebuie kssn (un fel de cnp korean) si trebuie sa fie varsta 14-19 ani ca altfel iti cere confirmare prin telefon/fax