| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce tip de bicicleta imi recomandati si de ce?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nici eu nu prea am folosit bicicleta dar sincer acum am vazut ceva bicilete cu roti din alea ca de motocicleta le zic Fat bike alea mi se par interesante, poti merge pe orice fel de teren pietre asfalt absolut orice teren nisip la mare si pe zapada mergi ca si cum ai merge vara laughing si asta o faci f usor, de aia mi s-a parut mai interesanta si nu stiu poate ca e si practica, doara zic ca de folosit nu am incercat macar, insa ma gandeam sa imi iau una asa.Au frana pe discuri si pe fata si pe spate, schimbatoare de viteze e buna zic cei care o folosesc.E asa mai altfel decat bicicletele obisnuite.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciuna, de ce, fiindcă incurci traficul sau poti fi lovit de o masină.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si sa aiba sea moale.

| BigLike a răspuns:

Iti recomand mersul pe jos, pentru ca face picioru frumos laughing

| I3lacK a răspuns:

Dinaia cu roti ca merge e frumoasa

Răspuns utilizator avertizat