| YuriBoyka a întrebat:

Cine imi zice si mie niste jocuri pe PC? Am procesor de 1, 8 Ghz, 512 Mega Rami si placa video de 256 mega rami.Nu conteaza cat de vechi e jocul dar nici chiar Mariolaughing

Răspuns Câştigător
| demilovato92fan a răspuns:

Pai am avut si eu PC cu configuratie asemanatoare candva. Pe atunci jucam GTA Vice City, Fifa 2005, NFS Most Wanted, Call of Duty, Age of Empires 2, Warcraft, Virtua Fighter, Mortal Kombat 4, Sims 2... si nu mai tin minte. Oricum cauta pe net jocuri de prin 2004-2008. Cele mai multe o sa iti mearga. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

1 răspuns:
| pozeanimate a răspuns:

Flat out 2