| SunnY_3867 a întrebat:

Cine mi-ar putea recomanda niste jocuri ft interesante. preferabil ceva de genul: sims sau... In fine-am nevoie de un joc interesant, numai nu ceva ca,, Warcraft",,, GTA" sau,, Conterstrike".
mersi anticipat.=**

5 răspunsuri:
| FacebookManiac a răspuns:

Hei.
Iti recomand Nancy Drew.
E foarte dragut jocul si e de strategie si lociga.Pe internet gasesti doar versiunea de 60 de minute(sa incerci sa vezi daca iti place).Dar poti sa-ti comanzi de pe net sau sa-ti cumperi din magazine versiunea full.

Mult succes.Pa.

| ElShaarawy a răspuns:

Farming Simulator 2011

| NyanMei a răspuns:

Sims Medieval(acum in 2011 o aparut)
Zoo Tycoon 2(grafica foarte faina)
Open Season(jocul)
Ice Age(jocul)
Create
spore
simcity 4

| ygr3ku a răspuns:

Incearca Minecraft! cauta pe google sau pe youtube ca sa vezi despre ce e vb

| unleashed68 a răspuns:

Daca vrei ceva suuuper, un joc adevarat, care te tine in priza tot timpul, incearca Gothic 3. Daca te joci vreo 3 ore pe zi, il gati cu toate misiunile cam in 2-3 Luni. Daca vrei ceva super interesant in Multiplayer, incearca ''Runes of Magic: The Elder Kingdoms'' (e free). Daca ai incercat unul dintre acestea si ti-a placut, raspunde-mi... Have Funwinking!