| GmVenNo a întrebat:

cum pot face capsuni pe transformice?
Am inteles ca exista /room 286637384, e cv pentru capsuni, dar cum se fac?
Sau alte solutii.
Va rog sa-mi explicati sau un id de mess.
Dau funda+vot!
Multumesc! Pls!

Răspuns Câştigător
| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Sall
Sunt Attenox pe Transformice,
Profile : 388 fs
4.3k Chesee
315 Bc
aia cu roomu ala mergea mai demult, mergea cand iti dadea 20 capsuni daca schimbai parola, sau scos alea numai merge... sad

3 răspunsuri:
| Firdinica a răspuns:

In primul rand capsuni nu poti face, trebuie sa le cumperi. Chestia asta cu /room 286637384 este un mit. Vor si ei sa adune soareci in anumite room-uri. Sa stii ca aceste capsuni nu-i mare cascaval daca le ei pentru ca poti face singur branza. Toate articolele pot fi cumparate cu branza. Capsunile sunt pentru cei puturosi.

| GmVenNo explică:

Sunt Boyofficial de pentru tfm! Ms pentru tot totusi dar nu mai am nev acum! Am un cont de peste 35euro big grin cu peste 4. 000capusni happy Ms totusi! :*

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Buna.Capsuni gratis poti sa iei de aici: http://m.confirmare-cod.webnode.com/Citeste cu atentie informatiile si completeaza formularul. O sa ai 235 capsuni ^^