| AlexDDDxD a întrebat:

Salut, TPU big grin

La facebook, numele meu este din 2 cuvinte ( nu zic laughing ). Este cumva posibil sa apara decat un nume? Adica. sa zicem ca ai Mihai Andrei ca nume. Merge sa apara decat Mihai, sa nu mai scrii la nume de familie ceva? Sper ca ati inteles laughing Si daca nu, PM mewinking
Funda thinking

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu, totdeauna apare numele intreg de inregistrare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie musai nume si prenume, daca nu vrei a-ti apara decat un nume, scrie-l e oua ori(ex:Mihai Mihai) si gata

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La nume Mihai, la prenume Mihai si merge

| PanaceuUniversal a răspuns:

Da, se poate! Am o prietena care are doar Elena!

Răspuns utilizator avertizat
| DanielaGroza a răspuns:

Trebuie nume si prenume.

| MØMÿ a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu se poate, dar ai putea sa iti pui: AleX XD, AlEx HD, Alex Smile... ETC.(daca vrei iti mai dau) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MØMÿ a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Cred ca merge si cu punct.1 thinking