| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
daca imi indrept parul cu placa mai mult timp ( in jur de 3-4-5 ani ) parul meu o sa inceapa sa creasca din ce in ce mai drept?
am parul ondulat, aproape cret si nu imi sta in nici-un fel aranjat si o sa ma apuc sa-l indrept,vreau sa-mi fac freza lui ronaldo, ca dupa cum vad si el are parul cret dar cu ajutorul placii a facut o minune cu freza lui love struck

Răspuns Câştigător
| 582gaby a răspuns:

Nu vei putea face acest lucru... deoarece ti se va arde parul.
Eu te sfatuiesc sa mergi la un coafor si sunt unele tratamente pentru intinderea parului. sperca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| nonameih0000 a răspuns:

Nu se va intampla asta. Eventual il arzi si il deteriorezi.

| Misu1997 a răspuns:

Daca il indrepti 3-4-5 ani, nu mai poti sa iti faci nicio freza nu vei mai avea cu ce