| ionutz1996 a întrebat:

Daca un produs de pe EMAG e la Disponibilitate:La Comnda pot sa il cumpar

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa-l cumperi, doar ca o sa-l primesti mai tarziu, deoarece trebuie sa-l comande si ei, neavandu-l in stoc. Numai bine!

| nyko06 a răspuns:

Buna da il poti cumpara, ai undeva in stanga sa vezi daca e disponibil la tine in oras daca e te duci la sediul din orasul tau si il poti cumpara pe loc, daca nu e il poti comanda acasa si va ajunge in cateva zile, poti afla cand ajunge acasa ( optiunea e in dreapte ) Succes.

| bobocel12 a răspuns:

Da