| 11Andreea a întrebat:

dati-mi niste idei ceva - nu stiu ce sa fac si sint eu si o prietena si ne plictisim

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=oGGR-F1XHm8 faceti-va de cap:)

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dacă aş fi în locul vostru eu aş ieşi în oraş într-un parc eventual. Puteţi merge şi la o cofetărie, mâncaţi o prăjitură sau o îngheţată, mergeţi prin magazine.
Sunt multe de făcut, depinde din ce oraş sunteţi.
Pa-pa.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand cei doi dintr-o relatie nu mai stiu sau nu mai au ce face impreuna, e timpul schimbarii, nu trebuie sa se chinuiasca reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Puteti sa pregatiti o prajitura,sa cititi ceva interesant, mergeti la coafor sa va aranjati, sau la o plimbare in parc, sau la o cafea undeva, plimbati-va prin magazine.
Te pup!

| awkward a răspuns:

Jucati carti, remi, va plimbati prin oras, faceti glume intre voi.