| kar1GaNNN a întrebat:

dau funda!
Am o pagina de facebook, si vreau si eu sa am mai multe aprecieri deoarece nu am mai mult de 140, stiti careva ceva sugestii sa primesc mai multe aprecieri?
P.S. Fara promovari ca sa dau bani big grin

Răspuns Câştigător
| SwaGq a răspuns:

Inscriete in grupuri de publicitate, fa-ti reclama la pagina, schimb de like's cu alte pagini sau invitati prieteni sper ca te-am ajutat ^^ funda?

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Poti face multe likeuri vorbin cu un administrator de pagina care are multe likeuri si ii zici sa-ti promoveze pagina ta.

FUNDA?

| kar1GaNNN explică (pentru Seepty):

Le spuneam la toti, lasam mesaj privat sa imi faca publicitate dar nu raspundeau. straight face

| kar1GaNNN explică (pentru Seepty):

Care poate sa vorbeasca cu un administrator si sa imi faca publicitate, are funda + vot folositor.
P.S. Caut un admin daca se ofera careva imi lasati PM sau imi scrieti pe wall.

| Ionut094 a răspuns:

Intra pe paginile cu mai multe like-uri si spune-le daca vor sa va faceti publicitate. de exemeplu ea posteaza o poza pe pagina ei si la descriere scrie "un like la pagina asta va rog " si dupa la pagina ta iti vor da like-uri. intra pe grupuri de facebook cu schimb de like-uri si tu dai un like la ceva si ceilanti utilizatori iti vor da like la pagina ta. Sper ca te-am ajutat. Funda?