| Oly4Fun a întrebat:

Dc nu pot intra pe VamosMT2? Cand intru bag id si parola, imi aleg caracter si dupa cand intru pe MT2 ma scoate.Am vazut pe site official ca sunt 320 de playeri on si nu e de la mine (din moment ce sunt pe TPU ) Va rog Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Poate e lag pe server, si te scoate pe tine ca sunt prea multi (asa pateam si eu pe unele servere cand aveam un pc mai slab)

| askAndrey a răspuns:

Salut!
Nu face fata pc-ul tau ca sunt prea multi playeri pe mapa...Ori nu e compatibil cu pc tau. FUNDA?