| HollywoodUndead a întrebat:

deci cum am zis in intrebarea anterioara cum ca am un id vechi si nu stiu intrebarile si asa. am ghicit prima intrebare.
asa ca nu stiu a 2 a intrebare laughing si am nevoie de ajutor,
Intrebarea a fost pusa acum 3 ani in 2010 cand aveam 13 ani.
Poate sa fie orice. si vreau sa stiu care ar fi raspunsul vostru, intrebarea este "ce faci?", am incercat deja "bine, nimic, stau, dorm." etc.
Asa ca va astept raspunsurile in comentarii si dau funda celui mai bun.

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananc,ma joc,rau, desenz, colorez, citesc, scriu.
Funda?

| cupydo0n a răspuns:

Sex.

O zi buna.

| RockableHu a răspuns:

CE?

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Stiu eu. Intreband la momentul respectiv "ce faci" logic ar fi fost sa scrii "raspund" in fine.