| Iru08 a întrebat:

Imediat vine Craciunul. V-ati facut o lista cu dorintele pe care le aveti?

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Sincer?
Nu imi doresc decat un lucru :
Parintii mei sa vina din Italia.
Ni i-am vazut de app 5 ani si imi este dor de ei crying

| Iru08 explică (pentru BuGz):

Sper ca dorinta ta sa se indeplineasca! big grin Bafta si Craciun Fericit alaturi de cei dragi ( chiar daca mai e ceva laughing )!

| BuGz a răspuns (pentru Iru08):

Multumescwinking
Cei dragi ( TOTI PRIETENII MEI )

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma gandesc sa scap odata la examenul pentru subcategoria D apoi in ianuarie 2013 sa plec ca sofer pe autotren.

| BuGz a răspuns (pentru mgtow):

Sofer pe autotren thinking nu este o meserie chir... cum sa spun eu NECONVENTIONALA?

| mgtow a răspuns (pentru BuGz):

Nu toata lumea zice ca tine, asa pot spune si eu despre meseria ta ca nu e buna dar tu o vezi bine, asa si eu imi vad viitorul pe maini bune indiferent de parerea lumii, ma doare undeva ce zice altu.

| CryChristiAN a răspuns:

1. Imi doresc sa elaborez maxim 5 teoreme in domeniul fizicii, matematicii si chimiei care sa-mi poarte numele
2. Suc, sampanii, tort si prajituri.
3. Ca ateii sa creada in Dumnezeu
4. Din nou suc sampanii tort si prajituri.
5. Vreau fericire
6.Sanatate.
7.Ca lumea sa cunoasca calea Binelui
8. DIn nou imi doresc suc, sampanii, tort si prajituri.
9.O calatorie in jurul lumii.
10.Din nou suc sampanii, tort si prajituri.
11.Noi descoperiri in domeniul stiintei si sanatatii.
12. Dulcirui multehappy.

Cam asta si-ar putea dori un copil de 15 ani ca mine. Cer prea mult?big grin

O seara buna.

| Iru08 explică (pentru CryChristiAN):

Ohoo, nici nu e mult!laughing
Si ceva ce ai putea sigur sa primesti de Craciun?big grin

| CryChristiAN a răspuns (pentru Iru08):

Bucurie si armonie.

| Cataliciiii a răspuns:

Un aparat foto

Răspuns utilizator avertizat