| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc da-timi va rog niste jocuri pe care sa le joc pe cont! FUNDOOOOI!

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Http://www.kongregate.com

Jocuri cu badges, contul tau e pe levele. Are o groaza de jocuri interesante de care nu te vei plictisi

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| benny a răspuns:

Joaca cs 1.6 daca nu joci cu coduri nu are farmec

| BlueVik a răspuns:

Http://www.browsergameslist.com/ gasesti aici o sumedenie de jocuri

| Sorinelo19 a răspuns:

Poti incerca :metin2ro,word of warcraft, counter strike, fifa 2oo8, gta san andreas SA:MP cam atat... bft

| Frunziix3 a răspuns:

A da! Inafara de:woozworld,ubiworld, lady popular, club penguin si ozzy club.