| gabrielosss98 a întrebat:

ma plictisesc de moarte.Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna!
1.fa sport
2.invata sa jonglezi
3.suna un prieten vechi cu care nu ai mai vb de mult
4.citeste
5. fa origami
6.gaseste cate o porecla prietenilor tai!
7.scrie un/o cantec/poezie/poveste
8.joaca tomapan
9.painicile
10. avioanele
11.canta!
12. danseaza
13.deschide dex la nimereala dsi invata cuvinte noi!
14. uita-te la poze mai vechi
15.mazgaleste reviste!
16.cauta prin fiecare sertar al casei
17. fa-ti un sendvis interesant
18.invarte-te cu scaunul 1
19.deseneaza
Te mai poti gandi si tu singur la ce poti face!
O zi buna! :*

33 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Vizioneaza un film, un serial ceva, azsculta muzica, iesi cu prietenii la un sucthinking Gasesti tu ceva:*

| 404namenotfound a răspuns:

Du-te la fotbal, plimba-te cu bicicleta sau ce sport iti place tie sa practici.

| dydydeea a răspuns:

Si eu ma plictisesc! Da-mi id-ul tau sau ti-l dau eu pe privat! Poate mai facem vreo conversatie si nu ne mai plictisim laughing)

| gabrielosss98 explică (pentru dydydeea):

laughing

| dydydeea a răspuns (pentru gabrielosss98):

happy

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Ce chestie si eu am inceput sa ma plictisesc laughing

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

rolling on the floor soarta! dar oricum este loc si pentru tine pentru a face o conversatie rolling on the floor!
happy

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Mersi happy laughing

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Sa cresti mare! laughing
happy

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Am deja 1, 77 n-as vrea sa ma mai maresc.Lasa ca poate cresti tu mare.

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Si eu am deja 1, 70 si nu vreau sa mai cresc tinand seama ca sunt fata! happy

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Bravo bravo.E bine daca tie iti place asa.

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Ce rapid esti laughing!

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Adica!

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Adica raspunzi repede la mesaje?! laughing Da raspunde si pe privat straight face

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Bine ai zis tu ca sa cresc mare ca sunt inca junior.Da ai putintica rabdare laughing

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

rolling on the floor vezi ce inspirata am fost laughing ''putintica rabdare'' insemnand pana ''cand'' laughing

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Nu mult.Nerabdatoareo.

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

:p

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Nu mai scoate limbutza ca ne amendeaza CNA-ul.laughing

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

laughing cine ne vede?laughing

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Eee vorba vine.laughing userii depeaici.

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Bineee... :* laughing

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Las ca mai am cateva raspunsuri si devin senior.Si dupa aia intru pe privat.Ca sa treaca plictiseala.

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Aproximativ ''40'' laughing)? Vezi ca ti-am dat cerere de prietenie pe facebook, da-mi accept daca vrei ( si daca vrei sa ma intrebi de unde te-am gasit... sper ca ti-ai dat seamalaughing )

| Havok83 a răspuns (pentru dydydeea):

Ok ok.Ce rapida estilaughing

| dydydeea a răspuns (pentru Havok83):

Stiu laughing dar acum nu mai sunt rapida ca trebuie sa schimb pagina pentru ca deja sunt 31 de raspunsuri :-o( sper ca ai inteles ce am vrut sa zic)

| Georgiana2505 a răspuns:

Suna un prieten sau prietenii, asculta muzica, vizioneaza un film bun thinking

| Teemo98 a răspuns:

Plictisieste-e mai tare.

| ann19 a răspuns:

Uita-te la un film sau joaca jocuri.big grin

| cosmin_6011 a răspuns:

Cel mai simplu uitate la o comedie big grin iti sare toata lenea rolling on the floor

| ilovemynikon a răspuns:

Uite-te pe youtube,fa o lista cu ce vrei sa faci inainte sa mori,fa un videoclip,apuca-te de vlog, fa un tort, plimba-te, suna pe cineva, fa farse la telefon.

| katandrey96 a răspuns:

Bani online!