| Danyel129 a întrebat:

Ma plictisesc rau de tot si as vrea sa-mi dati niste idei ce sa fac (pe pc doar). As vrea sa ma joc ceva dar nu gasesc nimic ce sa-mi placa (nu-mi plac jocurile gen metin, cs, lol etc)Cine imi da niste idei ce sa fac dau funda!

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Uita-te la un film.

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Fa-ti ordine in pc, updateaza prpgramele, modifica poze pe befunky.com, lasa comenturi pe facebook, stai pe chat, raspunde la intrebi pe TPU, uite-te la filme si seriale, cauta piese noi si downloadeazale

| greyhound a răspuns:

Joaca Raze, e un joc simplu dar misto, ceva in genul Unreal Tournament

| GutuvanMorgan a răspuns:

Joaca Madagascar game PC. sau angry birds, bad piggies.

| TheDarkStar a răspuns:

Incearca seria Gothic...e super jocul.

| Lovee18 a răspuns:

Joaca un joc online ( pandanda, webkinz..cam de copii mici dar merg), uita-te la un film, citeste o carte(pe net), nu stiu fa ceva ca sa iti ocupi timpul : uita-te la pozele mai multor persoane pe facebook, cauta chestii pe net. sper ca ti-am fost de folos.

| Flaviu_Flaviuku_1996 a răspuns:

Joaca happy wheels e super laughing sau Gothic 2 sau 3winking

| Stefanniaa a răspuns:

Pai. ai putea sa te joci :Jocurile de pe GoodGame sunt foarte frumoase si mie chiar imi plac! Incearca-le! N-ai nimic de pierdut :*