| nemesis1999 a întrebat:

.. ma puteti ajuta cei care jucati League of Legends cu un cont va rog frumos mi-am pierdut contul de lv 27 si acum nu mai am nimic va rog.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| doru10rapid a răspuns:

Poti sa iti faci cont de pe invitatia mea: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=517542dccdf6a594431760

| macelarik a răspuns:

Am un cont de level mic (macelarik90 si parola 21857784) pe care nu l-am folosit mai deloc il poti folosi cat doresti

| mikomin a răspuns:

Daca imi dai funda, revin cu id meu de mess..si iti dau eu iteme