| Floris_Marin_1999 a întrebat:

pe 14 mai e ziua mea si fac 15 ani mama m-a intrebat ce vreau de ziua mea si nu am stiut ce sa raspund trebuie sa mentionez ca deja am un ps3 si o chitara electroacustica daca ma puteti ajuta cu cateva raspunsuri dar sa nu fie cu haine mingi de fotbal sau altceva sa fie ceva mai barbatesc cu ar fi o drona de spionaj sau altceva mai barbatesc mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lectie de viata ti-ar fi mai folositoare, daca la 15 ani pui intrebari de genul asta mami te-a tinut prea in puf...

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu îți putem spune ceea ce îți dorești. Doar tu știi ceea ce și-ai dori de ziua ta. Consultă-ți tatăl și întreabă-l, de exemplu, ce și-ar dori dacă ar avea 15 ani.
Succes și la mulți ani!

| LTAA a răspuns:

O garsoniera.