| MeDyw0w a întrebat:

Peste doua zile va fi ziua fratelui meu si nu stiu ce cadou pot sa ii iau.Ma gandeam sa fac ceva facut de mana mea, dar vreau sa vad parerea voastra.Sa ii cumpar ceva din magazin sau sa fac ceva facut de mana mea? Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai in primul rand :La multi ani fratelui tau:X! Iar in al doilea rand Orice i-ai darui cred ca iar place atata timp cat este din inima:X. Sper ca te-am ajutat!:XFunda:X?

1 răspuns:
| mia_8736 a răspuns:

Pai orice cadou i-ai face nu conteaza atata timp cat e daruit cu dragoste si din suflet.si eu i-as creea chiar eu cadoul perfect. sper ca ti-am fost de mare ajutor si ii doresc la multi ani.