| allthatmatters a întrebat:

puteti sa imi dati si mie niste linkuri cu un playlist (youtube mix) de melodii/colinde de iarna in engleza (ex; last christmas,jinglee bell rock, all i want is u for christmas, let it snow,.) mai nou/recent aparute (ex; justin bieber-mistletoe, last christmas- ariana grande, train-shake up christmas,.) in care sa fie incluse 2-3-4 melodii si de a lui justin bieber.;-)

multumesc anticipat

p.s. rog raspunsuri serioase fara batjocura. (totusi, ..suntem in sarbatorile Craciunului, deci...)

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu vrei colinde sau zgomote? Alege! Ori Justin Bieber, ori colinde. Daca vrei COLINDE, iti dau eu o lista intreaga.

| horia2012 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva. Dar daca ai putin timp (4-5 ore total-poate si mai putin) il faci tu, ca nu e greu.
Pentru mix folosesti unul din astea:
Ultra mix free:
http://mp3.about.com/......?/gi/o.htm
sau
http://mp3.about.com/......?/gi/o.htm
Descarci melodiile, faci mix-ul, il bagi in Windows Movie maker si mai adaugi walpapere.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna.Preferatele mele de Craciun sunt:
1. Justin Bieber-Silent Night
2. Justin Bieber-Santa Claus is coming to town
3. Justin Bieber-Mistletoe
4.Mariah Carey ft. Justin Bieber-All I want for Christmas is you happy

| IoanaSorina a răspuns:

Poti cauta pe youtube big hug Si de la Justin Bieber - Mistletoe :3