| marian1199 a întrebat:

Recent mi-am cumparat o tableta, si in afara de jocurile foarte cunoscute (subway surfers, temple run 2, jetpack joiride) as mai vrea jocuri 3D gen GTA si NFS (dar sa fie ca lumea). FUNDA!

1 răspuns:
| BlackRaven45 a răspuns:

Daca ai pe tableta android intra pe Google Play. Scrie sus numele jocului sau un cuvant cheie si ai de ales intre o sumedenie de jocuri. Unele cu plata si altele pe gratiswinking Si in privinta unor jocuri te sfatuiesc sa citesti comentariile ca nu cumva sa iti petreci timpul sa descarci ceva ce nu functioneaza.
Ai mai jos un link:
https://play.google.com/store