| QVictorya a întrebat:

spuneti-mi va rog cum as putea sa-mi sterg contul pe www.dudu.com
Imi pare rau de categorie")

Răspuns Câştigător
| Sweety25 a răspuns:

Vezi că sus, in bara aia neagra, ai in dreapta o rotita, dai pe ea.Iti apare o listuta si dai pe Account. Dupa aia iti apare o fereastra alba si jos, imediat dupa ea scrie "You can always deactivate your account" si cred ca de acolo il stergi! Nu stiu sigur, dar acum mi-am facut cont doar ca sa inteleg si sa iti pot zice.
P.S.: De ce sa iti para rau de categorie, mi se pare ca ai ales bine!
Mult noroc!