| crStyle a întrebat:

Stiti cumva unde as putea face revelionul in centru vechi, la ce local unde sa fie ieftin, as vrea sa inchiriez o masa noi o sa fim intre 6 si 8 persoane, undeva inautru ar fi bine, dar nici afara nu e rau. FUNDA, urgent.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ieftin in centrul vechi de revelion ma indoiesc ca vei gasi, de fapt ma indoiesc ca mai gadesti ceva liber cu 2 sapt inainte

| neutrino a răspuns:

Locatiile din centrul vechi nu sunt pentru minori cu bani putini. Din pacate asta face parte din realitatile vietii.