| valerica123 a întrebat:

vreau sa organizez o petrecere de halloween acasa, pentru ca sa inchiriez un local nu stiu unde as putea sa-l gasesc(sunt din chisinau)daca stiti undeva spuneti-mi va rog mult.la petrecere vor fi cam 10 persoane virsta 14-15 ani.imi puteti da o lista cu piesele pe care as putea sa le pun? si niste idei de probe, nu e neaparat sa-mi raspundeti la toate intrebarile adresate, macar la una.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Mhjua a răspuns:

Pai ai putea intr'un parc... faci si u niste chestii pe acolo. dovleci, lilieci.etc.
iar dupoa o plimbare in CIMINTIRlove strucklove struck

| alina244 a răspuns:

Parada costumelor si provocari de tot genul infricosatoare si din astea de halloween si muzica intra pe http://www.youtube.com/watch?v=cQcIC3SRBT4 uite intra aici si in dreapta gasesti mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un MacDonald's se pot organiza petreceri de acest fel
trebuie sa fie o persoana de mai mult de 20 de ani cu grupul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea lua 3 dovleci, le tai fata in forma de ce vrei tu si faci diferite ornamente si poate sa te ajute cineva mai mare si poate sa aprinzi lumanari si sa faci niste masti infricosatoare. Poate nu vrei sa ma asculti pentru ca am doar 10 ani dar, am niste ideei grozave!