| lalalalalalalaa a întrebat:

..stiti vreun joc online gen Lady popular, farmerama, penguin farmer etc?

Răspuns Câştigător
| Cupcake123 a răspuns:

Girlsense(cool pn fete),pandanda,panfu,club pinguin,wonderworld(misto rau), simsurile (1, 2,3, si expensiile-super tari), Plante vs zombi(trebuie instalat dar e super), Clopotel.ro,Blogger (daca vrei sa ai um blog), si cam atatbig grin mai e si Zuma,Angry Birds... Aaaa da si invu,metin, secretworld, gardenparty si altelebig grin

mega funda?big grinbig grin ti-am dat o groazabig grin (iti multumesc ca mai ajutat sa mi le aduc amintelaughing

7 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna iti dau eu cateva jocuri :

MaidMarian
ClubPenguin
Sims3
Kaneva
SecondLife
Si cam atatea stiu. Sper ca am fost de ajutor.

Pa, pa!

| KingJulien a răspuns:

Ponyrama,ferma vesela, zoo mumba-happy

| KingJulien a răspuns:

Zoomumba,ferma vesela, ponyrama

| Legend505 a răspuns:

Da, astea: ClubPenguin, FermaVesela, Pandanda. Funda?!

| Vlad2012 a răspuns:

My farm (imi place cel mai mult :D)
Cake mania 1.2.3.4
Dinner Dash
Burn Buddy
Molehillempire
Miss Bimbo

Vezi ce iti place de aici sunt destule :
www.myplaycity.com

| Blu3Boy a răspuns:

Sunt o multime: Triburile,Grepolis,Zoomumba,SeaFight,DarkOrbit,BiteFight,MyMiniCity,Metal Damage, Gladiatus, Imperia Online. Spor la joc! Funda?

| lalalalalalalaa explică:

Mersi pentru raspunsuri:X:X