| BlackDevill a întrebat:

sunt Youtuber de ceva vreme si nu stiu cum sa imi fac imagine in care sa scrie numele canalului si coperta tot cu numele canalului si nici intro nu stiu cum sa fac ma poate ajuta cineva? Dau funda + vot

8 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Poti sa iti alegi o poza care iti place si sa iti scrii tu numele in Paint Cu Intro ai putea face in Windows Movie Maker daca ai Windows 7 trebuie sa il descarci iar daca ai Windows XP il ai in PC undeva prin Start sau Program File.

| BlackDevill explică (pentru Anna17C):

Mda dar nu se gaseste nimeni sa stie sa faca ca la canalul acela de youtube

| BlackDevill explică:

Salut uitatativa putin la el la intro la poza si la
coperta
https://www.youtube.com/user/DeadlyGaming266/videos
luati exemplu eu asta vreau sa fac

| BlackDevill explică:

Hey mai am nevoie de putin ajutor s-a lansat Minecraft 1.8 vreau sa intru cu laucherul de la minecraft si imi apare ecranul negru si nu stiu ce sa fac vreau foarte tare sa joc aceasta versiune dar nu ma lasa black screenu-l putin ajutor va rog?

| PowGamer a răspuns:

Salut! Poti sa iti alegi o poza care iti place si sa iti scrii tu numele in Paint Cu Intro ai putea face in Windows Movie Maker daca ai Windows 7 trebuie sa il descarci iar daca ai Windows XP il ai in PC undeva prin Start sau Program File. Daca nu te pricepi in Windows Movie Movie Maker uiatate pe YouTube la Tutoriale trebuie sa fie.
Sper ca te-am ajutat daca da asi spera la o funda. happy

| BlackDevill explică (pentru PowGamer):

Frate uitate la el https://www.youtube.com/user/DeadlyGaming266/videos ia exemplu de coperta si de poza si uitate la intro eu asta vreau sa fac

| BlackDevill explică (pentru PowGamer):

Frate te rog uitatele la el https://www.youtube.com/user/DeadlyGaming266/videos uitate la poza la coperta si la intro ia exemplu eu asta vreau sa fac