| 232zero a întrebat:

Unde pot sa-mi petrec ziua de nastere? Am 12 ani, planific sa am 6-8 invitati si ziua mea e pe 1 iunie, cand orasul e aglomerat.

Răspuns Câştigător
| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

pai acum daca ai 6 -8 invitati acasa sau undeva intr-un spatiu potrivit eu ti.as da o ideea daca e frumoasa ziua aceea eu zic undeva afara unde totul este linistit si voi ati putea sa va jucati fara nicio grija si cele lalte rude or sa se simta bine acum sper sa iti fi placut ideea mea

1 răspuns:
| CopilașTembel a răspuns:

Eu zic sa mergeti la o cofetarie, mancati prajituri, beti suc happy, nu trebuie sa inchiriezi cofetaria, mergeti la o masa cu mai multe scaune.