| lora3u a întrebat:

Voi cum va castigati banii de buzunar pe perioada vacantei de vara?
As dori sa lucrez pe perioada vacantei, daca tot stau in oras ( iasi ). Aveti idee unde pot gasi o firma care sa angajeze elevi/studenti pentru distribuirea materialelor publicitare ( fluturasi, pliante etc. ) in Iasi? Am tot cautat pe internet, si nu am gasit mare lucru sad.

Va multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu castig 50 de euro pe luna in fiecare weekend maicamea imi lasa 10€ si ii adun daca vreau sa imi iau ceva mai valoros.

| mgtow a răspuns:

Despre servici: treaba sta naspa de moment prin contacte poti gasi unde poti lucra, eu astept sa ma sune un om sa vad daca ma ia la atelier sa repar masini ca are pe altul de proba acum.

| cristina117 a răspuns:

Si eu am cautat, dar nici eu n-am gasit nimic. Daca gasesti ceva anuntama si pe minewinking

| zoey_1066 a răspuns:

Incepe prin a face mici treburi casnice, de ex. spala vasele...etc.
daca imi mai vine o idee o sa ti-o spun
si eu sun in aceeasi problema ca a tawinking
succes!